Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
nedeľa, 28. február 2021

Školský psychológ (5)

Každý z nás sa počas života môže ocitnúť v situácii, kedy potrebuje podať pomocnú ruku. To vôbec nie je hanba. Preto, ak potrebuješ poradiť, podporiť, pomôcť alebo sa porozprávať, ak sa cítiš sám/a, ak ťa trápi láska, kamaráti alebo niečo v rodine, ak ťa trápi niečo s čím si  nevieš rady alebo nevieš komu to povedať, alebo ak nevieš čo ďalej po škole a pod. Vtedy môžeš využiť internetové poradne, tel. kontakty alebo web stránky, ktoré sú uvedené nižšie. Neváhaj tieto kontakty použiť pri riešení svojich problémov, v náročných životných ituáciách a pod.

piatok, 29 január 2021 11:09

ADOLESCENCIA

Napísal(a)

Obdobie adolescencie (dospievania) je naplnené zmenami, ktoré sú dôležité pre zrod dospelého jedinca. Tieto zmeny sa dejú rýchlo, dospievajúci sa nestíha adaptovať, preto potrebuje porozumenie a pomoc.

V súčasnej situácii, kedy sa všade okolo nás zdôrazňuje to, ako sa máme chrániť a starať sa o svoje zdravie, je zároveň dôležité starať sa aj o naše duševné zdravie. Súčasná situácia zmenila našu každodennú rutinu a zaužívaný spôsob života. Tým, že sme vystavení niečomu, čo sme doteraz nepoznali, sa u nás môžu objavovať pocity, ktoré sme predtým nepociťovali alebo ich nepociťovali vo väčšej intenzite.

štvrtok, 22 október 2020 07:17

Milí žiaci a rodičia,

Napísal(a)

v tejto mimoriadnej situácii, v ktorej sa ocitol každý jeden z nás, by som sa Vám chcela prihovoriť prostredníctvom tohto príspevku. Ocitli sme sa v období, kedy je dôležitá vzájomná spolupráca, poskytovanie pomoci, podpory a v neposlednom rade vzájomná dôvera.

streda, 07 október 2020 07:38

Náš školský psychológ

Napísal(a)

 Školská psychologička, Mgr. Veronika Sopiriaková, je k dispozícii žiakom, pedagógom a rodičom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a osobne denne v čase od 7:00 do 15:00 v miestnosti č. 313.

Školský kalendár

Z našej fotogalérie

Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill
Návštevou našej stránky súhlasíte s používaním cookies pre zabezpečenie jej komfortného používania.