Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
utorok, 16. október 2018
21. aug 2018 11:04

Škola priateľská k deťom 2017/2018

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)


Dnes sme pracovali prvýkrát na novom, pre nás neznámom mieste, s neznámym personálom. Dovoľte mi teda predstaviť vám „moje“ oddelenie, na ktorom budem vykonávať odbornú prax počas odbornej stáže v Ostrave.

05. jún 2017 22:19

Ostrava volá...

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(8 hlasov)

Po takmer dvojmesačnej príprave v rámci projektu Erasmus +, ktorú sme absolvovali v škole, konečne nadišiel čas odchodu do Ostravy.

Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

Naša odborná stáž sa blíži ku koncu. Jej cieľom bolo aj nadobudnutie vedomostí a skúseností v oblasti realizácie bazálne stimulujúcej starostlivosti. V Domove pre seniorov Manželov Curieových majú veľmi podrobne rozpracovanú metodiku uskutočňovania bazálnej stimulácie u klientov. Veľká časť personálu je preškolená v základných i nadstavbových kurzoch bazálnej stimulácie.

Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

Domov pre seniorov Manželov Curieových poskytuje svojím klientom širokú ponuku ergoterapeutických a voľnočasových aktivít. Konajú sa pravidelne. Každý deň sa realizuje iná aktivita. Zohľadňuje sa momentálny zdravotný stav a ciele klienta. Bez zvláštnych poplatkov môžu klienti aktívne a zmysluplne tráviť dni a roky prežité v zariadení. V tomto príspevku uvedieme podrobnejší opis realizovaných aktivít.

Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Dnešný deň sme pokračovali v odbornej praxi v Domove pre seniorov Koutkova Třebíč. Pracovné prostredie a systém práce už veľmi dobre poznáme. V práci sme samostatní, využívame nadobudnuté skúsenosti. V nasledujúcom príspevku by sme Vám podrobnejšie priblížili niektoré súčasti našej pracovnej náplne.

Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

Dnes sme prežili ďalší, nesporne veľmi zaujímavý deň. Najprv sme sa mohli zúčastniť na vyučovaní niekoľkých predmetov v našej prijímajúcej škole. Následne sme sa dozvedeli niečo o mimoškolských aktivitách žiakov SZŠ. Odborný program pokračoval návštevou Zookontaktu Rebeka v Pokojoviciach pri Třebíči. A deň sme zakončili návštevou barokového zámku v Jaroměřiciach nad Rokytnou.

Strana 1 z 16

Školský kalendár

Z našej fotogalérie

Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill