Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
pondelok, 21. január 2019

Virtuálna prehliadka

Oznamy

Stredná zdravotnícka škola Humenné

Milí študenti, prihovárajú sa vám tentokrát vedúce programu DofE - Medzinarodná cena vojvodu z Edinburghu, pretože vaši spolužiaci regenerujú po dvojdňovej  dobrodružnej expedícii v Slovenskom raji. Prekonali samých  seba a prekvapili neskutočnou výdržou a huževnatosťou.

Zverejnené v Aktivity školy
27. jún 2017 21:47

Výlet na konskom sedle...

Tak a ďalšia super školská akcia je za nami. Na triedny výlet ZA II.A na koňoch na ranči v Kamienke, budeme spomínať ešte veľmi dlho.

Zverejnené v Aktivity školy
27. jún 2017 20:58

Návšteva múzea v Prešove

Dňa 12. júna 2017 žiaci druhého ročníka navštívili Krajské múzeum v Prešove. Využili možnosť alternatívnej výučby v programe ŠKOLA V MÚZEU, ktorého cieľom je zatraktívniť vyučovací proces. Snahou je vytvoriť žiakom priestor pre hru, interakciu, experiment, diskusiu. Absolvovali sme tému Starý literárny Prešov.

Zverejnené v Aktivity školy

Terajší mladí sú zaujatí počítačmi a virtuálnym svetom. Čítame ináč ako predošlé generácie. Čítame esemsky, logá, piktogramy, počítačovú vizualitu ,3D grafiku, komiksové bubliny, klipy a videá, reklamy, bilbordy, internet.

Zverejnené v Aktivity školy
25. jún 2017 12:16

Reportáž z výletu

Je 18. 6. 2017 – 21.hodina večer a my sa schádzame na vlakovej stanici v Humennom. Šestnástim žiakom z 1. a 2. ročníka spolu s našou triednou PaedDr. Zavadskou sa začal školský výlet do Bratislavy.

Zverejnené v Aktivity školy

Žiaci ZA II.A a ZA II.B spolu so žiakmi z Třebíča sa dňa 13.6.2017 zúčastnili odbornej exkurzie vo Falck Academy, s.r.o. v Košiciach.

Zverejnené v Aktivity školy
21. jún 2017 23:57

Súťaž v prvej pomoci

Dňa 16.6.2017 sa na našej škole konala súťaž v poskytovaní prvej pomoci. Žiaci druhých ročníkov a žiaci z Třebíča mali možnosť overiť si svoje vedomosti a zručnosti pri poskytovaní prvej pomoci pri bezvedomí, otvorenej zlomenine, popálenine a krvácaní.

Zverejnené v Aktivity školy

Blíži sa záver programu DofE  - Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu a naši "dofáci" majú za sebou jednu z najzaujímavejších častí programu Bronzovej úrovne - prípravu na dobrodružnú expedíciu.

Zverejnené v Aktivity školy

Na záver našej odbornej stáže v Ostrave ukončujem sériu príspevkov, v ktorých sme postupne predstavovali pracoviská, naše miesta výkonu odbornej praxe.

Zverejnené v Aktivity školy
Strana 1 z 3

Najčítanejšie články

 • 1
 • 2

Školský časopis Sestrička

s logo1

Asociácia SZŠ SR

LogoESF

erasmusplus
Program EÚ pre vzdelávanie, odbornú prípravu, mládež a šport

DOFE

Škola priateľská k deťom

ISIC

Školský kalendár

Školský Internát

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill