Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
štvrtok, 03. december 2020
pondelok, 24 apríl 2017 12:06

Máme tu finále!

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)

V piatok 21.04.2017 sa konalo štvrté kolo ZOAlympiády. Do tohto kola, ktoré bolo záverečným, postúpilo 5 žiačok, no zúčastnili sa ho iba tri. Dve postupujúce žiačky sa, žiaľ, zo zdravotných dôvodov do súťaže nemohli zapojiť.

ZOAlympiáda sa začala v januári a svoje sily si v nej zmeralo 25 žiakov. V prvých troch kolách žiaci vypĺňali testy a náročnosť sa postupne zvyšovala. V záverečnom kole ZOAlympiády si žiačky losovali z odborných tém prebratých vo štvrtom ročníku v predmete ZOA a po pätnásťminútovej príprave odpovedali ústne. Poradie bolo určené podľa vylosovanej očíslovanej témy. Začínalo sa od najnižšieho čísla, ale úroveň odpovedí bola vysoká, čo potešilo porotu, ktorú tvorili organizátorky súťaže. Víťazkou sa napokon stala žiačka Katarína Ferjáková, druhé miesto obsadila Ľudmila Juhásová, tretie miesto patrí Michaele Sičákovej.

Všetkým trom dievčatám srdečne gratulujeme.

A keďže našu netradičnú olympiádu si súťažiaci pochvaľovali, bez ohľadu na to, či postúpili alebo nie, o rok si ju zopakujeme s terajšími tretiakmi. Už teraz sa na to tešíme.


Mgr. Švigárová Ivana
PhDr. Chaľová Radoslava

Čítané 2898 krát

Školský kalendár

Z našej fotogalérie

Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill
Návštevou našej stránky súhlasíte s používaním cookies pre zabezpečenie jej komfortného používania.