Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
nedeľa, 22. apríl 2018

Aktivity školy (276)

Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

V stredu 11. apríla 2018 sa uskutočnilo 4. kolo ZOAlympiády, do ktorého postúpilo 11 žiakov, no zúčastnilo sa ho iba 7 žiakov – Bačinská Simona, Kuľha Jakub, Mati Samuel, Petričková Gabriela, Vaco Marek, Vohárová Jennifer, Turcovská Anna. Trochu nás mrzí, že ostatní postupujúci sa nechali odradiť a nenašli chuť či silu zabojovať. 

14. apr 2018 18:32

Čo nás čaká?

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Už o necelé dva týždne sa žiaci tretích ročníkov zúčastnia odbornej exkurzie vo Viedni a Bratislave. Od 25.-28.4.2018 v obidvoch mestách navštívia

04. apr 2018 20:31

Za krásu slova 2018

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(7 hlasov)

Za krásu slova je súťaž stredoškolákov Prešovského samosprávneho kraja. Tohto roku sa uskutočnil XX. ročník.

Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

V sobotu 24. marca sa stretli milovníci umeleckého slova na 51. ročníku „prešovského“ krajského kola súťaže v umeleckom prednese poézie a prózy žien Vansovej Lomnička.

Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)

Bardejovské kúpele majú dlhú tradíciu. Prvá zmienka o nich pochádza z roku 1247 z čias uhorského kráľa Bélu IV. Ich dobrá povesť sa šírila po celej Európe natoľko, že ich navštívili aj významní európsky panovníci, medzi ktorých patrili Mária Lujza, manželka cisára Napoleona, ruský cár Alexander I. i cisárovná Alžbeta známa ako Sissi.

Ohodnotiť túto položku
(8 hlasov)

Voda je nenahraditeľnou zložkou životného prostredia, základnou podmienkou existencie života na Zemi a sprevádza nás počas celého života, hoci si to ani neuvedomujeme. Považujeme ju za samozrejmosť a spravidla jej nevenujeme veľkú pozornosť. Voda pokrýva približne 71 % zemského povrchu, ale nie je na všetkých miestach rozmiestnená rovnako. V súčasnosti mnohé oblasti sveta trpia nedostatkom pitnej vody. Viac ako jedna miliarda obyvateľov našej planéty nemá priamy prístup k pitnej vode...

Ohodnotiť túto položku
(6 hlasov)

Finančná akadémia je interaktívna forma vzdelávania, ktorá umožňuje študentom otestovať si svoje finančné rozhodnutia na konkrétnych modelových situáciách. Finančná akadémia má šesť lekcií, pričom je možné absolvovať celý cyklus alebo vybrané lekcie jednotlivo. Lekcie Finančnej akadémie prinášajú študentom odborné základy vychádzajúce z Národného štandardu finančnej gramotnosti, ale aj praktické a užitočné informácie. Odbornými garantmi a školiteľmi lekcií sú odborníci zo spoločnosti PARTNERS GROUP SK. 

Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

Odborné exkurzie v zdravotníckych zariadeniach či zariadeniach sociálnych služieb sú pre našich žiakov príjemným spestrením v inak rutinnom kolobehu prípravy na vyučovanie. Ich cieľom je sprístupniť a priblížiť odbornú problematiku preberanú na teoretickom vyučovaní.

Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

Dňa 19. 03. 2018 sme privítali riaditeľku Záchytného tábora v Humennom p. Šákovú a p. Luptákovú, sestru, ktorá zabezpečuje zdravotnú starostlivosť pre žiadateľov o azyl.

Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)


12. februára 2018 Slovenský Červený kríž (SČK) začal 23. ročník celoslovenskej kampane Valentínska kvapka krvi. Valentínska kvapka krvi trvá päť týždňov, od 12. februára do 16. marca 2018, počas ktorej vyzýva hlavne mladých ľudí, aby darovali krv, a boli tak na Valentína „o kvapku lepší“.

Strana 1 z 28

Školský kalendár

Z našej fotogalérie

Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill